YouTube MP3 dönüştürme ve indirme nasıl yapılır? 2022

 YouTube MP3 dönüştürme Nedir, Nasıl Yapılır? 2022

YouTube MP3 dönüştürme nasıl yapılır

YouTube MP3 dönüştürme, youtubede ki videoları MP3 olarak müzik formatında indirmemizi sağlar. YouTube üzerinden sevdiğimiz bir ilahiyi yada herhangi bir müziği MP3 formatında indirmemiz için bizlere pratik sağlar. Peki YouTube MP3 dönüştürme işlemi nasıl yapılır? Şimdi ondan bahsedelim.

YouTube MP3 dönüştürme nasıl yapılır?

Bunu birçok program ile yapmanıza olanak sağlayan, web site ve mobil uygulamalar mevcut.ben bu işin pratik olması için web site üzerinden göstereceğim. İlk önce buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidiyoruz.

YouTube MP3 indirme sitesiİlk önce ilgili web siteye gidiyoruz sonra burdan çıkıp MP3 olarak indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalıyoruz

YouTube link kopyalama nasıl yapılır

Bunu bu şekilde yapıp, videonun linkini kopyalıyoruz. Daha sonra tekrardan ilgili siteye gidiyoruz


Siteye gelince, kopyaladığımız linki ilgili alana yapıştırıyoruz. Daha sonra formatı MP3 olarak seçiyoruz. Seçtikten sonra dönüştürmek diyoruz.


"İndir" dedikten sonra zaten aşağıda otomatik olarak iniyor. Eğer daha önce bunu indirdiysek, yada herhangi bir nedenden dolayı manuel olarak indirmemiz gerekebilir. Karşınıza ekranda ki gibi bir uyarı çıkar burdan ise "indir" diyoruz sonra müzik dosyası olarak bizim telefonunuza iniyor. Aynı şekilde PC için de yapabilirsiniz. Bahsettiğiniz site sponsor değildir. İlgili konumuz olduğu için sadece göstermeye çalıştım. Allah'a emanet olun bizlere dua etmeyi unutmayın

Şefik SOYKAL

web sitemize hoş geldiniz

Yorum Gönder

yorum yaparken gizlilik politikamızı ihlal etmemeye dikkat edin gizlilik politikamıza göz atmayı unutmayın

Daha yeni Daha eski